DAVID BALAJKA

Navrhuji do detailu promyšlené interiéry, domy a prostředí. Prostory příjemné pro své uživatele, které díky střídmým tvarům dají vyniknout kvalitě použitých materiálů.

Soustředím se na navrhování menších staveb rodinných vil, domů, chalup, rekonstrukcí a interiérů domů, bytů i veřejných staveb. Mým cílem je vždy hladce fungující dispoziční řešení šité na mírů uživatelům a návrh citlivý ke svému okolí i k původní podstatě rekonstruované stavby.

SLUŽBY

Výběr stavby nebo pozemku

Pokud teprve hledáte pozemek nebo stavbu vhodnou pro Váš záměr, pomohu Vám s jejich nalezením a zhodnocením jejich stavu, kvalit a možností.

Návrh stavby

Nejdůležitější fází projektování je kvalitní návrh stavby. Hned na začátku Vám pomohu definovat stavební program a ujasnit si, co od stavby očekáváte. Návrh stavby je zcela zásadní pro efektivní využití vložených prostředků a kvalitu hotové stavby. Výsledkem práce je architektonická studie, která jednoznačně určuje umístění stavby na pozemku, provozní a dispoziční řešení a celkové působení domu.

Dokumentace stavby a stavební povolení

Provedu Vás složitým procesem, který povede k povolení navržené stavby. Se spolupracovníky specializovanými na jednotlivé projekční celky stavby (statika, požární řešení, vytápění, vodovod, kanalizace, vzduchotechnika, elektroinstalace…) vypracujeme komplexní dokumentaci, která splní požadavky dané Stavebním zákonem.

Realizační dokumentace a výběr stavební firmy

Projektovou dokumentaci dále dopřesníme tak, aby byla jednoznačným podkladem a pro zpracování rozpočtu a zejména realizaci stavby. Pomohu Vám s výběrem vhodné stavební firmy.

Kontrola výstavby

Během stavby budu kontrolovat, zda firma postupuje podle projektu a provádí vše v potřebné kvalitě. Společně budeme na základě vzorků vybírat pohledové materiály, barvy a zařízení, aby stavba dopadla podle Vašich představ.

CENY

Cena za služby záleží na složitosti a rozsahu zakázky a na Vašich požadavcích.

 

Návrh dispozičních úprav bytu – od 8 000 Kč

Návrh dispozičních úprav domu – od 15 000 Kč

Kompletní návrh rodinného domu (včetně vizualizací) – od 50 000 Kč

Dokumentace pro stavební povolení – od 90 000 Kč

 

Pro cenovou nabídku nebo konzultaci mě kontaktujte.